somLock - dolabın olduğu her yerde...

Hakkımızda

Sürdürülebilir ve güvenli bir yaşam için, hayatın içinde

somLock hakkımızda

somLock miniK10 elektronik şifreli dolap kilitlerimizle çözüm ortaklarımızın yanında olduğumuz kadar, bizzat hayatın içinde olmaya hep özen gösterdik.

Geliştirdiğimiz teknolojiler; estetik ve işlev çerçevesinden bakan / işlev çerçevesine önem veren mimarlarımıza, organizasyonları için optimum çözüm arayan işletme sahiplerine ve değer verdiği tüm eşyalarını dolaplarına güvenle koymak isteyen son kullanıcıya kadar herkese temas ediyor.

Yeni nesil ofislerden konaklama tesislerine, okullardan spor salonlarına, AVM’lerden hastanelere kadar hayatın her noktasında insana temas ederek güven aşılıyoruz.

Elektronik tutkumuzu en yeni teknolojilerle birleştirip sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu logoyu gördüğünüzde güvende olduğunuzu hissedin.

Tasarım
Teknoloji

Sanat
Güven

Sürdürülebilir
İnovasyon
Sürdürülebilir ve güvenli bir yaşam için
  • Değer verdiklerinizi güvenle koruduğumuz gibi içinde yaşadığımız dünyanın da değerlerini koruyoruz.

  • İnsan ve çevre sağlığını koruma ilkesiyle ürettiğimiz projeler ve doğa dostu “yeşil teknolojiler” ile 30 yılı aşkındır doğa ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

somLock dolap kilidi
somLock erişim

Yurt içi bayilik ağımız ve yurtdışı distribütör ağımız ile tüm işletme ve kuruluşlara elektronik şifreli dolap kilitlerimizle kişisel depolama imkanı sunuyoruz.

somLock 40+ ülkede varlığını tüm gücüyle sürdürüyor ve her geçen gün büyüyor.

Bize Ulaşın
world
Sürdürülebilir ve güvenli bir yaşam için, hayatın içinde
elektronik şifreli dolap kilidi
Müşteri odaklı İşbirliği

Güvenilir ortaklığımızla satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Son kullanıcının gereksinimlerini karşılayan geniş ürün ailemiz ve özel çözümlerimiz ile kolaylık sunuyoruz.

yenilikçi ve uyarlanabilir dolap kilitleri
Yenilik ve uyarlanabilirlik

Yenilikçi teknolojilerle tasarlayıp geliştirdiğimiz elektronik dolap kilitlerimiz kolay kullanım ve montaj sunmaktadır. Ergonomik tasarım, işlevsellik ve çözümlerle sektördeki gelişimlere kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

sürdürülebilir ve çevreci dolap kilidi
Sürdürülebilirlik

Binlerce pil atığı oluşturmadan kaynaklarımızı koruyoruz. 10 yıla varan pil ömrü ile çevre ve işletme dostu sağlam yapısı ile yıllarca aynı kalitede dolaplarınızı kilitleyin. İleri teknoloji malzemelerle üretilen her bir miniK10 ile sizleri çevre dostu bir seçimin parçası olmaya davet ediyoruz.

Contact