Neden VMS Elektronik ?

Elektronikte kilit teknolojiler

Güven ve konfor veren invasyonlara odaklanıyoruz

VMS ile
Daima daha iyi

Müşterilerine elektronik ve yan donanımları konusunda bütüncül çözüm ortağı olan VMS, her zaman farklı, özgün tasarımlar sunarak güçlü işbirlikleri kurar. Elektronik projeleriyle birçok yeniliğin öncüsü olan, inovatif çözümler yaratan, böylelikle müşterilerinin rekabetçiliğine önemli katkılar yapan Vms, “daima daha iyinin” yolundadır.

Disiplinlerarası Proje Yeteneği

VMS, bir çok sektöre hizmet sunarak bu deneyimlerini projelerine yansıtma becerisi gösterebilen bir firmadır. Çünkü biliyoruz ki günümüzde, “disiplinlerarası proje yeteneği”, rekabette üstünlük yaratır. VMS Elektronik endüstriyel mutfak ve fırıncılık sektöründen, market ekipmanlarına, iklimlendirme sektöründen otomativ sektörüne proje çeşitliliği ile bu yeteneğini kanıtlamaktadır. Ayrıca elektronik kilit sektörüne, Kilitronik markası ürünler tasarlayan VMS Elektronik, dünyaya açılan bir yöne de sahiptir.

40+
ÜLKEYE İHRACAT

36 yıllık tecrübeyle 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız

37 YILLIK TECRÜBE
40+
ÇALIŞAN

40'ın üzerinde çalışan kapasitemiz ile kesintisiz üretim

Şeffaflık ve Çözüm ortaklığı

Müşterilerine elektronik ve yan donanımları konusunda bütüncül çözüm ortağı olan VMS, her zaman farklı, özgün tasarımlar sunarak güçlü işbirlikleri kurar. Elektronik projeleriyle birçok yeniliğin öncüsü olan, inovatif çözümler yaratan, böylelikle müşterilerinin rekabetçiliğine önemli katkılar yapan VMS Elektronik, “daima daha iyinin” yolundadır.

İnsan ve Çevre Sağlığı Sorumluluğumuz

VMS Elektronik, bir çok sektöre hizmet sunarak bu deneyimlerini projelerine yansıtma becerisi gösterebilen bir firmadır. Çünkü biliyoruz ki günümüzde, “disiplinlerarası proje yeteneği”, rekabette üstünlük yaratır. VMS Elektronik endüstriyel mutfak ve fırıncılık sektöründen, market ekipmanlarına, iklimlendirme sektöründen otomativ sektörüne proje çeşitliliği ile bu yeteneğini kanıtlamaktadır. Ayrıca elektronik kilit sektörüne, Kilitronik markası ürünler tasarlayan VMS Elektronik, dünyaya açılan bir yöne de sahiptir.

Yenilikçilik

Biz tüm iş süreçlerinde yeniyi ve farklı olmayı hedeflemeliyiz. Artan rekabet ortamında müşteri beklentilerini karşılayan ve müşteriye bir değer sunan yenilikler ve farklılıklar ile rekabetimize güç katacağız. Yenilikçi fikirlerin ortaya çıkarılması ve onların başarı ile uygulamaya sokularak değer üretme VMS Elektronik'in vazgeçilmez iş yaklaşımıdır. Yenilikçi ve farklı olmak uzun gelecekte de rekabetin önemli unsurlarıdır.

Sürdürülebilir Büyüme

Karlılık seviyesi, tek başına bir hedef değil, VMS'nin varlığını ve gelişimini sürdürmesi anlamına gelmektedir. Bu kapsamda çalışanlarımızın iş güvencesi ve O'nların sürekli gelişimi bizler için vazgeçilmez unsurlardır.

Contact